PERFEKSIONO

SILUETËN
NË 14 DITË!

 • tonifiko
  muskujt
 • hidrato
  lekuren
 • elemino
  celulitin
 • POROSIT TANI

  5 keshilla te arta per nje trup fit!

  • 1.Ushtrohu/Levizni cdo dite - Vrapimi në mëngjes, një litar kërcimi, një biçikletë stërvitore, stimulojnë qarkullimin e gjakut dhe zbutin menjëherë depozitat e yndyrës.
  • 2.Kontrolloni ushqimin - Hani ushqimet e duhura ne sasine e duhur per cdo vakt.
  • 3.Me shume uje - Shkoni në pishinë, bëni gjimnastikë në ujë. Me stërvitje të rregullt, uji do ta bëjë figurën tuaj sa më elastike.
  • 4.Merrni vitamina - Keto do tju ndihmojne në forcimin e indit lidhës dhe parandalimin e rishfaqjes së celulitit të ri.
  • 5.Masazhoni trupin me Althea’s Body - 2 here ne dite me levizje masazhuese aplikoni xhelin Althea's Body në zonat që janë veçanërisht të prirura për t'u varur: stomaku, ijet, kofshët, vithet, krahet.

  Përbërësit Aktiv

  •Kafeina

  Redukton pamjen e strijave dhe celulitit. Kafeina stimulon enzimat që shpërbëjnë yndyrnat dhe kështu mund të dehidratojë qelizat dhjamore. Rezultatet janë lëkurë më e butë, më e terhequr dhe pa shenja.

  •Vitamina B3

  Ndihmon në rritjen e qarkullimit te gjakut në trup, gjë që e bën ate përbërës efektiv në trajtimet kundër celulitit. Niacinamidet rrisin prodhimin e kolagjenit, elastines dhe proteinave te lekures.

  •Vaj esencial nga farat e Lime

  Vaji esencial i lime funksionon gjithashtu si një astringent (kimikat që zvogëlon / ngushton indet e trupit) që e mban lëkurën të fortë, tonifikon muskujt dhe indet dhe zbeh pamjen e lekures se varur.

  •Ekstrakt nga gjethet e Lotusit

  Redukton depozitimin e yndyrës, pengon aktivitetin e MMP-ve (faktorët pro-inflamatorë) dhe rikthen homeostazën e indit dhjamor. Përveç efektit të saj anticelulit, gjethet e Lotusit kanë një efekt shumë të fortë të përgjithshëm dobësues.

  Vaj Bajamesh

  Hidraton lëkurën, rikthen shkëlqimin dhe përmirëson mikroqarkullimin. Ky vaj është tepër delikat, i lehtë dhe që absorbohet mirë. Vaji i bajames qetëson irritimet dhe lehtëson lëkurën.

  Portokalli i hidhur

  Vetitë astringente në vajin esencial të portokallit ndihmojnë në tkurrjen natyrale të poreve të lëkurës tuaj dhe rikthimin e elasticitetit të lëkurës tuaj. Një rënie në pamjen e poreve të zgjeruara do të shtrëngojë lëkurën tuaj dhe do të përmirësojë ngjyrën tuaj

  Si te beni nje porosi?

  Plotësoni formën në fund të faqes
  Prisni një telefonatë nga një prej operatorëve tanë
  Paguani kur produkti të jetë në dorën tuaj

  Pershtypje nga klientet

  Kristina, 41 vjece. (Ekonomiste)

  Kam provuar Xhelin Althea. Lëkura u bë vërtet më e lëmuar, por celuliti nuk mu zhduk plotësisht. Me kan ngelur akoma dhe pak pjese pa u hequr

  Ana, 26 vjece. (Modele)

  Xheli Althea mendoj se me ka ndihmuar ne trajtimin e celuliti, por prapë me duhet dhe pak kohe qe ta zhduk plotesisht... Jua rekomandoj

  Idajete, 32 vjece.(Call center)

  Une isha shume e shendoshe nga kembet edhe krahet Xheli ma hoqi pjesen me te madhe por kam akoma edhe pak. sic duket u dashka perdorur edhe pak kohe

  Behije, 48 vjece.(Shtepiake)

  Nga qendrimi i tepert ulur me ishte bere shume e ashper lekura dhe barku me ishte fryre shume pasi e perdora 1 muaj xhelin tani duket sikur me eshte permiresuar goxha situata sidomos te pjesa e barkut

  Përse të zgjidhni xhelin Althea’s Body?

  • •Formulë efektive nga kombinimi i ingredienteve natyral
  • •Produkt i çertifikuar dermatologjikisht
  • •Rezultatet e para janë të dukshme pas 2 javëve të para të përdorimit të rregullt të xhelit
  • •I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave dhe i lejuar për çdo moshë
  • •I lehtë dhe praktik për tu përdorur
  • •Pa efekte anësore
  Rezultate që prisni ose ju kthejmë paratë!
  GARANCIA