SFIDA E CELULITIT!!
LARGO KOMPLET
CELULITIN
VETËM NË 28 DITË
€79
€39.5
POROSIT ME ULJE
Althea's Body PËRDOR TEKNOLOGJINË HYALO-MOLEKULARE E CILA DO TË LARGOJË CELULITIN DERI NË 100%
Eleminim total i "vrimave të portokallit"
Lekurë ideale e lëmuar dhe tonifikim perfekt 
96% largim i shenjave
Normalizim metabolizmi 
Rezultati zgjat
5 - 7 vite
Althea's Body
Garanton largimin e celulitit në 28 ditë.
Althea's Body shpërbën strukturën dhjamore dhe ndalon depozitimin e tij.
Pastron dhe ushqen qelizat e lekurës, largon toksinat, nxit metabolizmin dhe mikroflorën.
Produkte të tjera
Trajtim i gjatë dhe efekt që nuk zgjat.
Produktet e zakonshme kundër celulitit kanë për qëllim djegien e yndyrës, por nuk garantojnë rezultate afatgjata.
Nuk sigurojnë efekte të tjera pozitive.
Si funksionon?
Faza 1
7 - 9 ditë
Me marrjen e substancave aktive,  depërton në indin dhjamor dhe shkakton një goditje të fortë në nyjet yndyrore.
Faza 2
2 - 3 ditë
Lëngjet e tepërta dhe toksinat të cilat pengojnë procesin e largimit të celulitit sekretohen nga qelizat e lëkurës.
Faza 3
8 - 10 ditë
Fillon proçesi i shkrirjes së yndyrnave: trupi pastrohet plotësisht nga depozitat e celulitit
Faza 4
5 - 7 ditë
Përmirëson metabolizmin, trupi është i predispozuar të modifikojë gjendjen e tij. Rezultatet e shumëpritura janë të dukshme.
EFEKTIVITETI I SISTEMIT Althea's Body
JEP EFEKT NË TË GJITHA FAZAT E ZHVILLIMIT TË CELULITIT
para
pas
STADI I PARË
Ka një ënjtje të lehtë të indeve, mavijosjet shfaqen shumë kollaj, ka një shërim të ngadaltë të lëkurës nga gërvishtjet.
para
pas
STADI I DYTË
Vini re një vrazhdësi të caktuar të sipërfaqes së lëkurës, jë efekt "lëvore portokalli", kjo bëhet më e dukshme nëse ju e shtypni lëkuren me gishta.
para
pas
STADI I TRETË
Efekti “lëkurë portokalli" është i dukshëm në kushte normale ndihet më shumë dhimbje nëse shtypet në këto zona.
para
pas
STADI I KATËRT
Ndryshimet tani janë të dukshme në nivelin më të lartë: depozitat e yndyrës janë të mëdha dhe të shpërndara në të gjithë lëkurën, lëvizjet janë të ngadalta dhe të dhimbshme.
POROSIT ME ULJE
SI TË PËRFITONI REZULTATE MË TË MIRA
DUKE PËRDORUR Gel Althea's Body?
Pavarësisht se në çfarë faze të celulitit jeni, respektimi i rekomandimeve të mëposhtme do t'ju ndihmojë të shpejtoni procesin e rimëkëmbjes dhe ta ruani atë për një kohë të gjatë.
E RËNDËSISHME!
Është e nevojshme të përdorni Gel Althea's Body për tërë kohëzgjatjen e ciklit të trajtimit të tij, të barabartë me 10 ditë, edhe pse mund të jeni të kenaqura nga rezultati që javën e parë.

Përndryshe, celuliti do të rishfaqet brenda 2-3 muajve.

Mundohuni të kaloni rreth 45 minuta në ambjente të jashtme.
Pini një filxhan me ujë 20 minuta para se të hani.
Mos e teproni me ushqim.
Shmangni nga dieta juaj karbohidratet.
Ingredientet e Althea's Body
Kafeina Aktive
Përshpejton mikroqarkullimin dhe rrit qarkullimin e gjakut në përgjithësi. Ka një ndikim aktiv në përbërësit që përbëjnë celulitin. Ndihmon në eliminimin e gungave të celulitit.
VAJ BAJAMESH
Hidraton lëkurën, rikthen shkëlqimin dhe përmirëson mikroqarkullimin. Ky vaj është tepër delikat, i lehtë dhe që absorbohet mirë. Vaji i bajames qetëson irritimet dhe lehtëson lëkurën.
Përse celuliti është kaq shumë i rrezikshëm?
Sot, mbi 85% e grave në të gjithë botën vuajnë nga celuliti. Fatkeqësisht, shumica e tyre e konsiderojnë atë vetëm një problem estetik, por realiteti është shumë më serioz.
  Celuliti nuk lejon shkëmbimin normal të lëngjeve, ngadalëson metabolizmin dhe kontribuon në qarkullimin e dobët të gjakut. Kjo përfshin shfaqjen e një sërë sëmundjesh si pamjaftueshmëria venoze, venat me variçe, mbipesha, problemet e zemrës, problemet e veshkave dhe çrregullimet e traktit të zorrëve.
Trajtimet e jashtme kundër celulitit shpesh janë joefektive, pasi problemi shpesh gjendet në brendësi të trupit tonë, kështu që "lëvozhga e portokallit" nuk eliminohet. Kjo është arsyeja pse është thelbësore të rivendosni një ekuilibër brenda trupit tuaj, i cili mund të arrihet me përdorimin e sistemit Althea's Body.
POROSIT ME ULJE
OPINIONI I DERMATOLOGES
OPINIONI I EKSPERTËVE
Gratë iu drejtuan masazheve, fashave dhe llojeve të tjera të trajtimeve të bukurisë për të hequr qafe celulitin.
Për të rritur fitimet e tyre, kompanitë kozmetike kanë bindur klientët e tyre që të përdorin këto trajtime të jashtme, të përcaktuara si shumë efektive, për të hequr qafe të ashtuquajturën "lëvozhgë portokalli". Në fakt, pas një numri të caktuar aplikimesh të tilla, celuliti zhduket, por brenda 6 muajve ose 1 viti ai do të rishfaqet.
Atëherë do të përsëritet një cikël i ri terapish, me shpresën se do të jetë i fundit i serisë. Sistemi Althea's Body sot ofron një mënyrë të re, revolucionare për të luftuar celulitin. Zhduk problemin rrënjë një herë e përgjithmonë. Nëse doni të eleminoni përgjithmonë problemin, ju rekomandoj të përdorni sistemin Althea's Body.

Gratë u drejtuan masazheve, fasha dhe llojeve të tjera të trajtimeve të bukurisë për të hequr qafe celulitin.Për të rritur fitimet e tyre, kompanitë kozmetike kanë bindur klientët e tyre që të përdorin këto trajtime të jashtme, të përcaktuara si shumë efektive, për të hequr qafe të ashtuquajturën "lëvozhgë portokalli". Në fakt, pas një numri të caktuar aplikimesh të tilla, celuliti zhduket, por brenda 6 muajve ose 1 viti ajo do të rishfaqet.

Atëherë do të përsëritet një cikël i ri terapish, me shpresën se do të jetë i fundit i serisë.sistemi Althea's Body sot ofron një mënyrë të re revolucionare për të luftuar celulitin. Zhduk problemin rrënjë - një herë e përgjithmonë. Nëse nuk doni të shpërfytyroheni jo vetëm nga jashtë, por edhe për të eleminuar përgjithmonë problemin, ju rekomandoj të përdorni sistemi Althea's Body

Përshtypjet për Althea's Body
Zakonisht gratë e moshës time nuk e kanë kompleks trajtimin e celulitit. Para 2 vitesh fillova një punë e cila kishte shumë lëvizje dhe aktivitet fizik. Mendova që tani celuliti do të zhduket pasi bëj shumë ecje gjatë gjithë ditës, por nuk ndodhi asgjë, celuliti nuk u largua. Pas hulumtimit në internet zbulova Gel Althea's Body, në ditët e para të përdorimit vura re një ndryshim të menjëhershëm në lëkurën time. Po vesh çdo ditë funde të shkurtër dhe ndihem shumë rehat.
Irina, 47 vjece
Edhe pse dukesha e dobët nuk mund ta shmangia celulitin. Ai ishte i lokalizuar në pjesën e këmbëve dhe asgje nuk mund ta largonte. Vetëm Althea's Body më ndihmoi ta zgjidh këtë problem, lëkura mu bë e lëmuar brënda 3 javëve dhe efekti është akoma i dukshëm dhe sot. Kam ngelur shumë e kënaqur.
Maria, 32 vjece
Une kam pasur një jetë aktive dhe kurrë nuk e mendoja se celuliti do të ishte një problem për mua. Pas fillimit të punës në zyre ecja më pak dhe qëndroja shumë ulur. Pasojat ishin shfaqja dhe akumulimi i celulitit në pjesën e pasme. Provova terapinë që më rekomandoi qendra estetike por nuk arrita dot ta përfundoja. Proçedura ishte tepër e dhimbshme dhe pas 10 ditësh trajnimi isha e mbushur plot me maviosje. Për fat të mirë fillova të përdor Althea's Body. Pasi përfundova ciklin e këtij produkti kaq të mrekullueshëm pjesa ime e pasme më bëri mua dhe sidomos bashkëshortin tim të lumtur.
Angelina, 29 vjece
Althea's Body
Celuliti nuk ka asnjë shans të mbijetojë!
Plotesoni formën:
€79
€39.5
Oferta skadon për:
orë
minuta
sekonda